photo-1414637104192-f9ab9a0ee249-1030x684

Yaygın olarak akupunktur noktaları olarak bilinen ve ayurvedada nadiler, Çin tıbbında meridyenler olarak geçen “bedeni çalıştıran enerji hatlarının” akışını sağlayan yaşam düğümleri hakkında bilgiler. Bedenimiz bize her türlü rahatsızlık için çözüm noktalarını vermekte. Bunları öğrenmek ister misiniz?  Günlük hayatımızı kolaylaştıracak ve kalıcı sağlığımızı korumaya yönelik bir  “İyilik ve Sağlık Atölyesi”.

Bedeninizde yer alan 4 özel noktaya belli bir basınç uygulayarak boyun ağrılarınızı, boyun tutulmalarınızı iyileştireceğinizi bilseniz, bu 4 noktanın yerlerini öğrenmek ister miydiniz?

Bedeninizin hangi noktasındaki enerji akışında tıkanma söz konusu olursa bunun yaşlanmayı hızlandırdığını ve eğer o nokta aktive edilerek enerji akışı sağlanırsa yaşlanmayı  yavaşlatabileceğinizi bilseniz, bu noktanın yerini öğrenmek ister miydiniz?

Peki ya güzellik ve harika bir cilt için en önemli noktanın yerini size anlatacak olsak?

Sağlığınız gayet yerinde, her şey yolunda ancak bir türlü iyi hissetmiyor olsaydınız, çok iyi hissetmek için hangi enerjik hatlarda ve noktalarda çalışarak enerji akışını nasıl sağlayacağınızı öğrenmek iyi olur muydu?

Bu sorulara yanıtınız EVET ise, “Bedenin Şifası Atölye Çalışması”nda buluşalım.

Bu eğitimi daha önce alanlar ne dediler?

Neslihan: Düzenli olarak yoga yapıyorum. Bu atölyeyi ilk duyduğumda oldukça karışık gibi gelmişti.  Yani bir sürü nokta falanJ Ancak o kadar kolay anlaşılır bir şekilde hazırlanmış ki, bedenimi bir şifa makinesi olarak nasıl kullanabileceğimi anladım. Hangi meridyen üzerinde hangi noktaların hangi rahatsızlıklara iyi geleceğini biliyorum. Çok teşekkürler.

Aslı (Yoga öğretmeni): Yaradılışın mucizelerini bir kez daha hatırlamamı sağlayan harika bir eğitimdi. Çok teşekkürler:-)

Pınar: Eğitimin içeriği oldukça zengin, bütünsel, anlaşılır, pratik alanda da destekleyici ve derin aktarıldı. Sağlığa bakışa, bütüncül sağlık anlayışına, hastalığı iyileştirmeden önce hasta olmamayı becerebilmeye dair bilgi ve pratikler çok etkileyici idi. Ve bana göre eğitimin en kıymetli tarafı; bedenim ile yakından tanışmak, barışmak, onun hasretle beklediği sevgi, şefkat ve anlayışı ona verebiliyor olmak. Bu kadim bilgilere şükran duyuyorum.

Nalan: İçerik çok zengin olmakla beraber beni en çok etkileyen şey konunun aktarım şekliydi. Konuyu bu kadar canlı, samimi, motive edici ve etkili aktaran bir eğitmen bu güne kadar gerçekten görmedim. Sanırım bunu yapabilmenizin sırrı anlattığınız bilgilere olan derin inancınız. Çok teşekkürler.

Evren: Çok keyif veren ve sağlığımı korumama yönelik pratik bilgiler aldığım eğlenceli bir eğitimdi. Sonsuz teşekkürler 🙂