YANSIMALAR ATÖLYESİ

“Derin bir yara iziniz varsa, o bir yansımadır; eski, çok eski bir öykünüz varsa, o da bir yansımadır. Daha derin bir hayatı, eksiksiz bir hayatı, makul bir hayatı özlüyorsanız, o da bir yansımadır.”

Yaşanmışlıklarımızın ruhumuza yansıması sonucu, kendimiz için geliştirdiğimiz bazı kalıplarımız vardır, bu kalıplarla baş etme biçimleri ve sonuç olarak da bu başa çıkma biçiminden oluşan, fark etmeden hayata karşı tavırlar geliştiririz.

Bazen öyle zamanlardan geçeriz ki; dayanma gücümüzü sonuna kadar kullandığımızı düşünürüz. Oysa ki kolay kolay pes etmeyiz. Biriktirdiklerimiz bize farklı yollarda ışık olur, gökyüzü, deniz, kardaki ayak izimiz,  eskiden gelen bir dost sesi yol arkadaşı olur bize ve hep daha iyiye, daha güzele ulaşacağımızı bilerek…

Tüm o yaralarımızdan daha güçlenerek, daha cesur bakarak hayata…

Yol aldıkça büyüyen, büyüten, beslenen ve besleyen…

Karanlık olsa bile, insan yolunu kaybetmiş hissetse bile, bilmemenin, görmemenin, körlemesine gezinmenin ortasında bile bir şey vardır, bizimle yürüyüşünü sürdüren, ruhumuzdan yansıyanlar…

Bu çalışma, hayatımız boyunca tüm yaşanmışlıklarımızın bugüne ve ruhumuza yansımalarının keşfine ve dilediğimiz değişimine odaklıdır.

Atölye programımız, her alanda çalışan ve koçluk alet çantasını farklı araçlarla donatmak isteyen koçlara ve ayrıca kendi öz farkındalığına yönelik çalışmalar yapan herkese açıktır.

 

Program süresi: 1 gün

Eğitmen: Ceyda Tezel

Programı tamamlayan katılımcılar atölyeye katılım belgesi almaya hak kazanırlar.

Pandemi sürecinde programımız zoom dijital platformunda canlı yayın olarak gerçekleştirilir.